ÖVRIGT / Mattor / Chuval 5586010
nr 558 6010
Chuval
Yomut Tidigt 1900-tal, 57x120, jämnt ställvis ngt hårdare slitage, kantskada, even partly heavier wear, damage at one side
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 december 2008
kl 18:20:21
350 kr
550 kr
500 kr